Biuro Rachunkowe LABEL z siedzibą w Krakowie istnieje od 2014 roku.

 

Krakowska firma Biuro Rachunkowe LABEL prowadzona jest przez Edytę Kowalską – absolwentkę kierunku “Rachunkowość i controlling”  na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz studiów administracyjnych na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Może się ona pochwalić ukończeniem kursów  z zakresu samodzielnej i świadomej działalności bilansowej. Nasz wysoce wykwalifikowany zespół świadczy usługi z zakresu księgowości w Krakowie i online. Doświadczenie zdobyte przez lata pracy gwarantuje pełen profesjonalizm i pozwoliło na uzyskanie zaufania stałych klientów oraz szacunku nowych. Jedną z ważniejszych zalet pracowników Biura Rachunkowego LABEL jest ciągła chęć pozyskiwania nowej wiedzy i kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach.

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ WŁAŚNIE NAS?

Biuro Rachunkowe LABEL w Krakowie zajmuje się przede wszystkim pomocą w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Dążymy do tego, by po podpisaniu z Nami umowy nie musieli się Państwo o nic martwić. Do naszych zadań należy prowadzenie pełnej księgowości, czyli między innymi księgowanie dokumentów, przygotowywanie i przesyłanie deklaracji CIT oraz VAT do odpowiedniego organu, wysyłanie JPK (Jednolitego Pliku Kontrolnego) i przygotowywanie sprawozdania finansowego. Dodatkowo biuro rachunkowe LABEL w Krakowie oferuje prowadzenie księgowości uproszczonej, do której zaliczamy prowadzenie księgi przychodów i rozchodów oraz pełną obsługę kadrowo-płacową. Możemy również zaoferować Państwu prowadzenie ewidencji ryczałtowej. W razie wątpliwości możliwa jest także konsultacja księgowa. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług naszego biura rachunkowego w Krakowie!

Zaletą mającego siedzibę w Krakowie biura rachunkowego LABEL jest korzystanie na życzenie klienta z rozwiązań w zakresie e-księgowości. W związku z tym możemy prowadzić księgowość przez Internet, całkowicie online, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Wybierając biuro rachunkowe LABEL mogą być Państwo pewni, że dokumentacja firmy nie trafi w niepożądane ręce i będzie przechowywana w odpowiedni sposób, zgodnie z porządkiem chronologicznym, a terminy będą przez nas zawsze dotrzymywane. Umożliwiamy swobodny dostęp do dokumentów w siedzibie naszego biura rachunkowego w Krakowie lub online. Gwarantujemy bezpieczeństwo, nowoczesność i wysoką jakość wykonywanej przez nas pracy.

 

Zapoznaj się z nasza ofertą biura rachunkowego w Krakowie i online:

OFERTA

oraz cennikiem usług:

CENNIK